AnnKas s.r.o. – nejen svíčky ze včelího vosku

AnnKas s.r.o. – nejen svíčky ze včelího vosku

V malé vesničce v srdci Českého středohoří se vyrábějí svíčky ze včelího vosku. Kromě tradičních tvarů stáčených z mezistěn a tradiční žluté barvy, naleznete v portfoliu této malé firmy i zvířátka, velikonoční a vánoční svíčky či tvary zcela netradiční.

Informace

I barvy a jejich kombinace nejsou běžně k vidění a odrážejí kreativitu obou majitelek. To oceňují zákazníci nejen z Čech, ale i z Anglie, Německa nebo Jižní Korey, kam tento barevný a voňavý regionální produkt putoval.

Nyní se začaly zabývat i výrobou čakrových svící a svící tělových. A protože majitelky si zakládají na kvalitě nejen samotného výrobku, ale i surovin, ze kterých svíčky vyrábějí, tak se pustily do včelaření. Brzy se tedy dočkáme i dalších produktů jako jsou medy, propolisové tinktury a další.

Více informací či zakoupit výrobky můžete také na www.vceli-svicky.eu.

Tento webový portál byl vytvořen za přispění státního rozpočtu České republiky.
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice