Cyklobus i pro pěší do Českého středohoří a Podřipska vyráží poprvé 1.6. 2019

Cyklobus i pro pěší do Českého středohoří a Podřipska vyráží poprvé 1.6. 2019

Cyklobus i pro pěší zahájí svou letošní sezónu v sobotu 1. června. Pravidelné sobotní a nedělní jízdy potrvají do 4. září 2019.

Informace

Hlavní nástupní stanice jsou Litoměřice – autobusové nádraží a Roudnice nad Labem – autobusové nádraží na Karlově náměstí s cílovými zastávkami Velemín, Bílý Újezd (pod Kletečnou) a Lovečkovice, Mukařov. O víkendu tak můžete vyrazit v sobotu a v neděli hned ráno v 8,00 hod. z Roudnice nad Labem, přes Litoměřice (8,30 hod.) s příjezdem do Lovečkovic v 9,10 hod.

Ten samý spoj vyráží i během dopoledne v 10 hod. Trasa s cílovou zastávkou Velemín, Bílý Újezd začíná v Roudnici nad Labem, odkud cyklobus vyráží ve 12 hod., z Litoměřic ve 12,30 hod. a v konečné je ve 13 hod.

Kompletní jízdní řád a bližší informace naleznete zde.

Tento webový portál byl vytvořen za přispění státního rozpočtu České republiky.
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice