Cykloprůvodce po Labské stezce 2018 byl slavnostně pokřtěn

Cykloprůvodce po Labské stezce 2018 byl slavnostně pokřtěn

Labská stezka je TOP evropskou dálkovou cyklotrasou a patří k nejkrásnějším a nejoblíbenějším říčním stezkám v Evropě. Vede atraktivním prostředím od pramene Labe v Krkonoších až k Severnímu moři u německého Cuxhavenu. Včetně odbočky do Prahy nabízí stezka téměř 1.300 kilometrů jedinečného spojení historie, architektury a přírody.

Informace

Nový průvodce provede cyklisty po trase, ale nabízí i široký výběr ubytovatelů a služeb pro cyklisty podél celé Labské stezky. Křest průvodce se uskutečnil v pátek 16. února na veletrhu Holiday World v Praze.

Cykloprůvodce po Labské stezce je možné stáhnout v elektronické verzi zde. Tišťěnou verzi průvodce bude možné získat v informačních centrech nebo na vybraných akcích, např. na akci Jarní odemykání Labské stezky v Děčíně dne 24. března 2018.

Více informací k Labské stezce a atraktivitám v jejím okolí najde v sekci Labská stezka .

Tento webový portál byl vytvořen za přispění státního rozpočtu České republiky.
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice