Doma v Českém středohoří s regionální značkou

Doma v Českém středohoří

Regionální značení v Českém středohoří má necelé dva roky krásné „práce“ za sebou. Výsledkem je 11 výrobců, kteří během této doby získali oprávnění užívat regionální značku ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt®.

Informace

Všichni certifikovaní výrobci nabízející své produkty a výrobky jsou především jedineční a úžasní, a my vám je ve zkratce představujeme: Svíčky ze včelího vosku z rukou firmy AnnKas s.r.o. (www.vceli-svicky.eu), Levandule a levandulové výrobky z Levandulové farmy Židovice (www.levandulepodripem.cz), Dortletka z Cukrárny & Kavárny v Roudnici nad Labem (www.dortletka.cz), Med pana Filipa Horáka z Litoměřic, Ruční papír a drobné dárky z ručního papíru z Dílny ručního papíru, o.s., Litoměřice (www.rucnipapir.com), Ležáky Labuť a Pivní speciály Labuť z Minipivovaru Labuť, s.r.o., v Litoměřicích (www.minipivovarlabut.cz), Autorská keramika pálená v peci otápěné dřevem od Aleny Šumové z Ústí nad Labem (www.keramikasumo.cz), Ručně tkané oděvní a bytové originály z rukou Petry Brázové z Litoměřic (www.artsilk.cz), Štípané ploty pana Jana Tyle ze Štětí (www.stipaneploty.cz), víno Fratava z produkce Lobkowiczkého zámeckého vinařství Roudnice nad Labem, s.r.o. (www.vino-lobkowicz.cz) a vynikající výrobky z kozího mléka Farmy Držovice (www.farma.drzovice.info).

Všechny výrobky pohromadě najdete také na www.regionalni-znacky.cz/ceske-stredohori nebo na www.ceskestredohori.info/znacky.

Tento webový portál byl vytvořen za přispění státního rozpočtu České republiky.