hwfoto2018-2

Najdete nás na Holiday World 2019 - stánek Ústeckého kraje

Destinační agentura České středohoří se představí na největším veletrhu cestovního ruchu Holiday World na novém stánku Ústeckého kraje.

Informace

Nejpopulárnější veletrh - Holiday World se uskuteční tradičně na výstavišti Holešovice od 21. do 24. února. Destinační agentura České středohoří se představí s novými materiály - cykloturistickou mapou, přehledem vybraných akcí i pozvánkou za českým vínem.

U příležitosti tohoto veletrhu bude téměř po celý únor probíhat zvací kampaň v pražské MHD a na dalších místech v Praze. Kampaň využívá převážně formátu citylightů a rámečků v metru.

Jednotlivé inzerce zvou návštěvníky na Labskou stezku v Ústeckém kraji, představují možnosti dopravy, zvou na zmiňované vinařské akce v Českém středohoří i na atraktivity Podřipska a oblíbenou horu Říp.

Vše o Českém středohoří a Podřipsku hledejte na stánku Ústeckého kraje!

Fotogalerie

Tento webový portál byl vytvořen za přispění státního rozpočtu České republiky.
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice