Podzimní zamykání Labské stezky 2018

Podzimní zamykání Labské stezky 2018

Symbolické zakončení letošní cyklistické sezóny – Podzimní zamykání Labské stezky 2018 proběhne v pátek 21. září ve městě Štětí. Akce se uskuteční v rámci týdne mobility. Propagačně-vzdělávací formou budou návštěvníkům prezentována turistická lákadla na Labské stezce i v destinaci České středohoří a Podřipsko.

Informace

Těšit se můžete na pestrý program pro děti i dospělé. Přímo na místě bude možné si vyzkoušet populární elektrokola či koloběžky. Cyklisté se zde mohou dopřát diagnostiku svých kol a základní servis zdarma. Pro děti pak bude připravený skákací hrad a další dětské atrakce. Všichni účastníci budou mít možnost shlédnout zajímavé hudební vystoupení.

Vzhledem k tomu, že Labská stezka je mezinárodní dálkovou cyklistickou trasou a měří více než 1200 kilometrů, bude na akci prezentováno také téma „Cestujeme do Německa“.

A proto, že se akce koná během týdne mobility, proběhne zároveň prezentace dopravy šetrné k životnímu prostředí. Návštěvníci se seznámí s širokou nabídkou a možnostmi, jak poznávat náš region bez aut – na kole, pěšky, turistickými vláčky či lodní turistickou dopravou.

Pestrý program na vás čeká po celý den od dopoledních 10 hodin do 16 hodin. Tak si udělejte čas a dorazte třetí zářijový pátek na Nové náměstí ve Štětí. Akci pořádá Destinační agentura České středohoří o.p.s ve spolupráci s městem Štětí a uskuteční se v rámci projektu Turistika s výhledem, č. 101.002.465.961, financovaného z programu přeshraniční spolupráce Inereg V A / 2014-2020.

SNCZ2020_Ahoj sousedeeu

Fotogalerie

Tento webový portál byl vytvořen za přispění státního rozpočtu České republiky.