Holiday World 2019

V Praze proběhl veletrh Holiday World 2019

Na pražském výstavišti v Holešovicích proběhl v minulém týdnu již 28. ročník cestovního ruchu Holiday World. Jedná se pravděpodobně o nejvýznamnější akci svého druhu v České republice, a tak zde nemohla chybět ani Destinační agentura České středohoří.

Informace

Destinace České středohoří se těší v posledních letech velkému zájmu návštěvníků a nebylo tomu jinak ani na tomto veletrhu. Návštěvníky zajímaly nové možnosti a množství turistických cílů. Nejčastější dotazy se týkaly bájné hory Říp, turistických lodních linek, města Litoměřice nebo pevnosti Terezín. Zájem byl také o výstupy na vrcholky Českého středohoří – Milešovku nebo Lovoš. Obrovskému zájmu čelila Labská stezka, kterou prezentovaly nové turistické materiály. Ty vznikly díky projektu Turistika s výhledem a návštěvníci, tak mohli získat zdarma i velkoformátovou cykloturistickou mapu této cyklotrasy. Lákavým bonusem byla možnost zdarma ochutnat vína z Českého středohoří s pozvánkou na vybrané vinařské akce.

Labská stezka si pak na stánku Ústeckého kraje vzala hlavní slovo v pátek 22. února, kdy proběhl slavnostní křest Cykloprůvodce Labská stezka 2019. Ten dokumentuje celou její trasu od pramene v Krkonoších až po ústí řeky Labe do Severního moře v německém městě Cuxhavenu. Průvodce tak nabízí kompletní informace pro 1300 km dlouhou cyklodovolenou.

Fotogalerie

Tento webový portál byl vytvořen za přispění státního rozpočtu České republiky.