Putování.jpg

Putování po vinicích Velkých Žernosek a Žalhostic

Oblíbené Putování po vinicích Velkých Žernosek, Michalovic a Malíče se uskuteční 29.6. 2024. Vinaři budou na víniomilce opět čekat přímo v řádcích vinné révy. Přijďte si užít skvělou atmosféru na běžně nepřístupných vinicích, úžasné výhledy na České středohoří a samozřejmě skvělá vína! Akce jako stvořená k tomu se někde v řádku natáhnout a užívat si víno, sluníčko, klid a výhledy

Další ročník oblíbené turisticko - vinařské akce, která zavede poutníky na vinice Velkých Žernosek, Žalhostic, Michalovic a Malíče a nabídne neopakovatelné výhledy na České středohoří.

Přímo mezi řádky révy je možné zapiknikovat a ochutnat vína od vinařů, kteří na Vás počkají na vinicích. Na trasu je možné vyrazit kdykoliv mezi 12. a 20. hodinou

Návštěvníkům vinaři předvedou svá vína a to, jak se starají o révu. Skvělá vína a jedinečné výhledy doplní občerstvení. Piknikovou deku s sebou! :)

Jaká vinařství můžete navštívit?

Rodinné vinařství Mikulenkovi, Vinařství Porta Bohemica, Malíčské vinařství, Vinařství pod Radobýlem, Víno Hrabkovský, Antonín Hrabkovský.

Startovné

Zahrnuje vstupné, pamětní degustační skleničku, nosičku na skleničku, vodu, mapu, tři žetony. Degustace probíhají za žetony. Pokladna je v blízkosti každého vinaře.

Doprava

K dopravě na akci doporučujeme vlak do stanice Velké Žernoseky - ke vstupu do vinic na mapce č.1 je to cca 500m, případně vlak do stanice Malé Žernoseky a využít přívoz, který je opět v provozu.

Informace na tel. 777185788

 


Putování po vinicích Velkých Žernosek a Žalhostic je pokračováním Putování po vinicích Malých Žernosek, které se uskuteční 15.6.2024.

Kontakt

Adresa

Facebook

Podrobnosti o konání

Datum: 29.6.2024

12:00 - 20:00