Z Litoměřic do Ústí nad Labem na kole i lodí (linka 901)

Z Litoměřic do Ústí nad Labem na kole i lodí (linka 901)

Výlet v trase Litoměřice - Velké Žernoseky - Ústí nad Labem / Vaňov

ObtížnostVhodné pro: Cykloturisty, rodiny s dětmi Odkud - kamOdkud - kam: Litoměřice - Ústí nad Labem

Informace

Následující výlet začíná v Litoměřicích, královském městě Zahrady Čech, odkud se vydáváme po pravém břehu Labe - Labské stezce č. 2. Cestou se můžeme těšit z pohledů na Portu Bohemicu či žernosecké vinice. Projedeme se po nenáročné trase v délce přibližně 30 km až do Ústí nad Labem. Odměnou nám může být návštěva hradu Střekov, ZOO Ústí nad Labem nebo vyjížďka lanovkou na Větruši. Pro vícedenní alternativu výletu zde můžeme přenocovat a pokračovat po Labské stezce dále směrem Děčín až do Hřenska.

Pro pěší výletníky se nabízí během sezóny využití lodní dopravy. Nalodíme se v Litoměřicích a poplujeme až do Ústí nad Labem. Během plavby uvidíme vše z paluby a o krásné výhledy určitě nepřijdeme.

MAPA - Z Litoměřic do Ústí nad Labem na kole i lodí...
Tento webový portál byl vytvořen za přispění státního rozpočtu České republiky.
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice