vinarstvi.jpg

Geltschberg – vinařství a ubytování – Horní Chobolice

Vinařství Geltschberg bylo založeno v roce 2008. Nachází se v Litoměřickém regionu, kde se vinná réva pěstuje již od 11. století

Geltschberg Wines – Vinařství Horní Chobolice

Vinařství Geltschberg bylo založeno v roce 2008 a v posledních letech rozšířilo svoji plochu až na aktuální 8 hektarů vinic. Nachází se v malebné vesnici na úpatí hory Sedlo, která nabízí ideální mikroklimatické podmínky pro výrobu vín. 
V nabídce najdete  vína vhodná pro každodenní osvěžení, stejně jako speciální vína vhodná pro výjimečné příležitosti. Mezi jinými Dornfelder, Don Pinot, Mueller Thurgau a Ryzlink Rýnský  Součástí služeb jsou degustace a speciální edice vín.

Ubytování

Zažijte zde krásnou dovolenou: budete ochutnávat místní lahodné víno, procházet se a sportovat v nádherné krajině nebo jenom odpočívat v tichu panenské přírody.

Ubytováni je poskytováno v rámci rekreačních služeb.

Aktuálně můžete bydlet ve dvou nově zrekonstruovaných domech

  •  Geltschberg Nr. 1 je vhodný pro velkou rodinu nebo partu kamarádů. Nabízí klid a absolutní soukromí a výhledem na vinice.
  • Koblitzer Hof je větší a poskytuje luxusní ubytování několika rodinám nebo přátelům. Najdete v něm saunu, tělocvičnu, vířivku, vyhřívaný bazén a velikánskou hernu pro děti i dospělé.

Kontakt

Adresa
Geltschberg Wines
Horní Chobolice 6
411 45 Liběšice

Telefonní kontakt
+420 777 944 120

E-mail
info@geltschberg.com

Webová stránka
www.geltschberg.com

Facebook

Kategorie

Vinařství

Fotogalerie