Hotel U Beránků 2021.jpg

Hotel U Beránků – Libochovice

Rodinný hotel U Beránků se nachází v centru historického města Libochovic.

Město Libochovice se nachází v malebném Českém středohoří, v okolí je mnoho zajímavých památek,hrad Hazmburk /3km/, hora Říp, Panenský Týnec, Milešovka, muzeum Českého granátu aj. Libochovicemi vede také stezka Zemí hradů a cyklistické stezky.

Náš rodinný hotel U Beránků se nachází pár metrů od náměstí v klidné ulici u kostela. Nedávno jsme dokončili kompletní rekonstrukci objektu a nabízíme tak ubytování v nově zařízených pokojích s hotelovou restauraci a vnitřní zahrádkou jen pro hosty, k dispozici je 10 pokojů po 2 až 3 lůžkách a jeden luxusní apartmán až pro 5 osob, kapacita hotelu je 26 osob. Pro cyklisty máme úschovnu kol přímo v hotelu.

Hotel je vhodný pro jakékoliv oslavy, rodinná či firemní setkání maximálně pro 36 osob. K dispozici je také salonek pro 15 osob. Součástí hotelu je hotelová restaurace s vlastní výrobou čokolády. Pro zájemce je spojena s ukázkou výroby čokolády. Samozřejmostí je náš domácí chléb a výborná česká kuchyně, jsme také výrobci dortů s regionálním oceněním.

Kontakt

Adresa
Hotel U Beránků
Purkyňova 11
411 17 Libochovice

Telefonní kontakt
+420 777 191 222

E-mail
martina.berankova1@seznam.cz

Webová stránka
www.hoteluberanku.cz

Facebook

Kategorie

Ubytování - hotel

Fotogalerie