Parkhotel profil.jpg

Parkhotel – Terezín

Hotel s restaurací se nachází v bezprostřední blízkosti centra historicky významného města Terezín, v klidné ulici u městského parku.

Ubytování

Kapacita ubytování je pro až 67 hostů ve 24 jedno-, dvoj-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, je vybaven televizí  a možností poslechu rádia a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi). Přímo u hotelu je možnost parkování pro auta i autobusy.

Restaurace

Součástí hotelu je i restaurace, která slouží nejen hotelovým hostům, ale také zájezdům a široké veřejnosti. Restaurace pojme až 200 osob. Díky své velikosti se dá využít pro pořádání různých společenských akcí a stravování velkých skupin. Kuchyně je zde tradiční české ale i zahraniční v čistém nekuřáckém prostředí.

Konferenční prostory

Konferenční sál má kapacitu až 80 osob a je technicky vybaven. V sálu je k dispoziciprojektor, flipchart a plátno. Celková kapacita restaurace spolu s konferenčním sálem je až pro 200 osob.

Pět minut chůze od hotelu se rozprostírá golfové hřiště Kotlina. Soutok Labe a Ohře mezi Terezínem a Litoměřicemi nabízí ideální prostředí pro romantické procházky. Je zde i možnost užít si plavbu lodí po Labi až k německým hranicím (Česko-Saské Švýcarsko).

Kontakt

Adresa
Parkhotel Terezín
Máchova 163
411 55 Terezín

Telefonní kontakt
+420 775 885 990

E-mail
info@hotelterezin.cz

Webová stránka
www.parkhotelterezin.cz

Facebook

Kategorie

Ubytování - hotel Restaurace

Fotogalerie