úvodní ZČ.jpg

Zahrada Čech

Veletrh Zahrada Čech je zaměřený na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a patří všem milovníkům přírody.

Oblíbený podzimní veletrh Zahrada Čech, který patří mezi největší výstavy svého druhu nejen na Severu Čech, vstupuje letos do svého 47. ročníku. Výstava zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody letos trvá 6 dní – od 8. 9. do 13. 9. 2023. Návštěvníci se mohou těšit na pestrost v sortimentu jednotlivých vystavovatelů, řadu novinek i bohatý kulturní program.

Zajištěna kyvadlová doprava ZDARMA. 

Program

PÁTEK 8. 9.
DEN S ÚSTECKÝM KRAJEM A OKRESNÍ AGRÁRNÍ KOMOROU MOST
Pod záštitou hejtmana ÚK Jana Schillera

  • 10:30 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
  • V pátek proběhne vyhlášení soutěže o značky REGIONÁLNÍ POTRAVINA ÚSTECKÉHO KRAJE 2023 a POTRAVINÁŘSKÝ VÝROBEK ÚSTECKÉHO KRAJE – KRAJE PŘEMYSLA ORÁČE. Dále se můžete těšit na talk show YVETTY BLANAROVIČOVÉ „Co v pohádkách nebylo", vyhlášení soutěže Ústeckého kraje SENIOR ART a vyhlášení soutěže STAVBA DVACETILETÍ S OKRESNÍ HOSPODÁŘSKOU KOMOROU A ÚSTECKÝM KRAJEM. Vystoupí oblíbená zpěvačka MARCELA HOLANOVÁ a kapela VOICE.


SOBOTA 9. 9.
DEN S ČASOPISEM RECEPTÁŘ

  • Celým dnem Vás provede moderátor VLADIMÍR VLACH. Budete mít možnost dozvědět se nejnovější informace o Receptáři, být svědky slavnostního křtu kalendáře časopisu RECEPTÁŘ PRO ROK 2024 a poslechnout si rozhovor s marketingovou manažerkou tohoto časopisu KAROLÍNOU LOSKOTOVOU. Dále proběhne finále soutěže NEJLEPŠÍ RECEPT ZE ZAHRADY ČECH - nejlepší štrůdl na sladko i na slano. Těšit se můžete na hudební vystoupení zpěvačky SVĚTLANY NÁLEPKOVÉ a kapely 4 TETY. Chybět nebude ani tradiční dechovka VINŠOVANKA.


NEDĚLE 10. 9.
DEN S ČASOPISEM ZAHRÁDKÁŘ

  • Proběhne vyhlášení soutěže časopisu ZAHRÁDKÁŘ „KŘIŠŤÁLOVÉ JABLKO“, dále soutěž o největší cuketu, kuriozitu, zvláštnost a novinky. Programem Vás provede výborný zpěvák a moderátor – VLADIMÍR HRON, který několikrát během dne zazpívá známé pecky. Těšit se můžete i na kapelu DIXIBAND.  


PONDĚLÍ 11. 9.
DEN S RODINNÝM STŘÍBREM

  • Čeká Vás ochutnávka a vyhlášení finále výsledků 15. ročníku soutěže ZELÍ ROKU 2023 se Zelinářskou unií Čech a Moravy, o.s. Těšit se můžete na vystoupení IVETY BARTOŠOVÉ REVIVAL a kapely MD COMPANY. Moderátorem tohoto dne bude ZDENĚK LUKESLE.

 

ÚTERÝ 12. 9.
DEN S HITRÁDIEM NORTH MUSIC

  • Těšit se můžete na tým moderátorů z Hitrádia North Music nebo na mobilní studio s živým vysíláním. Celý den Vás bude bavit promo team Hitrádia, se kterým si zasoutěžíte, zazpíváte i zatančíte. Vrcholem dne bude hudební skupina O5 a RADEČEK.

 

STŘEDA 13. 9.
DEN S ČESKÝM ROZHLASEM

  • Celým dnem Vás provede moderátor Českého rozhlasu PETR BERAN. Těšit se můžete na legendární zpěvačku ILONU CSÁKOVOU, na vystoupení kapely NO NAME LT a na spousty soutěží.

Vstupné lze zakoupit na místě i online

 

Kontakt

Adresa
ZAHRADA ČECH s.r.o.
Na Vinici 948/13
412 01 Litoměřice

Webová stránka
www.mkz-ltm.cz

Facebook

Podrobnosti o konání

Datum: 8.9.2023 - 13.9.2023

9:00 - 17:00

Fotogalerie