EXTERIER.jpg

Loď Florentina - Litoměřice

Hotelová loď FLORENTINA je v létě 2020 poprvé otevřena návštěvníkům v Litoměřicích. Nabízí jednodenní i vícedenní plavby, hotelové služby, restauraci a sluneční terasu.

V termínu od 1.6.2020 bude Florentina kotvit, poskytovat ubytování, organizovat 3 denní i 2 hodinové plavby, nabízet služby restaurace a sluneční paluby nejenom hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti.

Hosté se mohou těšit výhledem na panorama Litoměřic, život na Labi a také na unikátní východy a západy slunce. Vynikající poloha umožňuje snadnou dostupnost historického centra města. Florentina byla postavena v roce 1980, pak nově zrekonstruována v roce 2013. Proces kompletní modernizace lodi probíhá i nadále. Na palubě se nachází 49 plně vybavených kajut, restaurace & bar, panoramatický salon na přídi a rozlehlá sluneční terasa.

Plavby

Fascinující plavba po Labi mimo vyšlapané cesty z Litoměřické památkové rezervace, podél Žernoseckých vinic Bránou Čech pod tajemný hrad Střekov a zpět. Aktuální nabídku najdete na webu florentinaboat.cz.

 

 

Kontakt

Adresa
Loď Florentina - Litoměřice
Lodní náměstí
Litoměřice

Telefonní kontakt
+420 739 002 550

E-mail
info@florentinaboat.cz

Webová stránka
https://www.florentinaboat.cz/

Facebook

Kategorie

Stravování Doprava Ubytování - hotel

Fotogalerie